Ana Sayfa Spor Toto Süper Lig Basketbol Dünyadan Futbol VİDEO Maç Ekranı



Türkiye Kupası Hangi Kanal Yayınlıyor?



Son Güncelleme : 07.10.2010
Okunma Sayısı : 6875
Kaynak : http://tbf.org.tr

9-12 Ekim tarihleri arasında Antalya, Balıkesir, Gaziantep ve Ordu’da düzenlenecek Türkiye Kupası karşılaşmaları Sports TV, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun internet sitesi www.tbf.org.tr‘den WebTV ve video.tbf.org.tr'den canlı yayınlanacak.

D Smart'dan yayın yapan Sports TV, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun internet sitesi www.tbf.org.tr‘den WebTV ve video.tbf.org.tr ile canlı olarak yayınlanacak olan Türkiye Kupası yayın programı ise daha sonra açıklanacak. 9-12 Ekim 2010 tarihleri arasında 4 il merkezinde gerçekleştirilecek olan eleme maçlarına Antalya, Balıkesir, Gaziantep ve Ordu şehirleri ev sahipliği yapacak. Basketbolseverlerin merakla beklediği ve kıran kırana mücadelelere sahne olacak eleme turu heyecanı; Antalya’da Kepez Belediyesi Spor Salonu'nda, Balıkesir’de Kurtdereli Spor Salonu'nda, Gaziantep’de Karataş Şahinbey Spor Salonu'nda ve Ordu’da ise Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda yaşanacak.

Tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan eleme maçları sonucunda gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar, 10-11-12-13 Şubat 2011 tarihlerinde düzenlenecek Sekizli Finale katılmaya hak kazanacak. Final turu karşılaşmalarında rakiplerini eleyerek mutlu sona ulaşacak olan takım, 26. Türkiye Kupası’nın sahibi olacak.

Erkekler Türkiye Kupası Eleme Grupları ve yapılacak maçların programı şöyle:

A Grubu (Balıkesir)
Mersin Büyükşehir Belediyesi
Erdemir
Banvit
Aliağa Petkim

Maç programı (10-12 Ekim)
Kurtdereli Spor Salonu

10 Ekim Pazar
14:00 Mersin BŞB – Aliağa Petkim
16:00 Erdemir – Banvit

11 Ekim Pazartesi
14:00 Banvit – Mersin BŞB
16:00 Aliağa Petkim – Erdemir

12 Ekim Salı
13:00 Mersin BŞB - Erdemir
15:00 Banvit - Aliağa Petkim

B Grubu (Ordu)
Pınar Karşıyaka
Edirne Olin Basketbol
Efes Pilsen
Antalya Büyükşehir Belediyesi

Maç programı (9-11 Ekim)
Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu

9 Ekim Cumartesi
14:00 Pınar Karşıyaka – Antalya BŞB
16:00 Edirne Olin – Efes Pilsen

10 Ekim Pazar
14:00 Efes Pilsen – Pınar Karşıyaka
16:00 Antalya BŞB – Edirne Olin

11 Ekim Pazartesi
14:00 Pınar Karşıyaka – Edirne Olin
16:00 Efes Pilsen – Antalya BŞB

C Grubu (Gaziantep)
Fenerbahçe Ülker
Tofaş
Medical Park Trabzonspor
Bornova Belediyesi

Maç programı (9-11 Ekim)
Karataş Şahinbey Spor Salonu

9 Ekim Cumartesi
18:00 Fenerbahçe Ülker – Bornova Bld.
20:00 Tofaş – Medical Park Trabzonspor

10 Ekim Pazar
18:00 Medical Park Trabzonspor – Fenerbahçe Ülker
20:00 Bornova Bld. - Tofaş

11 Ekim Pazartesi
16:00 Fenerbahçe Ülker – Tofaş
18:00 Medical Park Trabzonspor – Bornova Bld.


D Grubu (Antalya)
Galatasaray Cafe Crown
Türk Telekom
Oyak Renault
Beşiktaş Cola Turka

Maç programı (10-12 Ekim)
Kepez Belediyesi Spor Salonu

10 Ekim Pazar
18:00 Türk Telekom – Oyak Renault
20:00 Galatasaray Cafe Crown – Beşiktaş Cola Turka

11 Ekim Pazartesi
18:00 Oyak Renault – Galatasaray Cafe Crown
20:00 Beşiktaş Cola Turka – Türk Telekom

12 Ekim Salı
17:00 Galatasaray Cafe Crown – Türk Telekom
19:00 Oyak Renault - Beşiktaş Cola Turka

Bookmark and Share




EN ÇOK OKUNAN HABERLER @ 365

Galatasaray:2-1:Sivasspor (1631)

Kayseri Erciyesspor 1-2 Galatasaray, Hamit Altıntop Geri Döndü (934)

Fenerbahçe 2-1 Torku Konyaspor (857)

“Dünya Şampiyonası Daha Bitmedi” (823)

Potanın Perileri Bronz Madalya Mücadelesi Verecek (744)

Kagawa & Nuri Şahin'in Kârı = 11.65m € (723)

Tarık Çamdal, Blerim Dzemaili, Goran Pandev Galatasaray'da (698)

İsmail Kartal'dan Sneijder'e Tebrik (568)

Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe (481)

Suçlu Benim (455)